RN73H1ETTP5171D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5171D10
JLCPCB Part #
C2545351
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS