SG73G2BTTD6201D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6201D
JLCPCB Part #
C7077118
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS