SG73G2BTTD5600D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5600D
JLCPCB Part #
C7077110
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS