SG73S2ERTTD3012F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3012F
JLCPCB Part #
C6222542
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS