SG73G2BTTD4701C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4701C
JLCPCB Part #
C5910864
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS