SR732BRTTDR698F
MFR.Part #
SR732BRTTDR698F
JLCPCB Part #
C6684937
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS