SG73G2BTTD4420D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD4420D
JLCPCB Part #
C5749930
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS