RN73H2BTTD9881F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9881F25
JLCPCB Part #
C4303819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS