SG73G2BTTD3601C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3601C
JLCPCB Part #
C6220865
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS