SG73G2ATTD3601C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3601C
JLCPCB Part #
C6220664
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS