SG73G2BTTD3481D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3481D
JLCPCB Part #
C6220859
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS