RN73H1ETTP2552D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2552D50
JLCPCB Part #
C2514245
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS