RN731JTTD24R0B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD24R0B25
JLCPCB Part #
C186357
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS