RM12J135CT
MFR.Part #
RM12J135CT
JLCPCB Part #
C4129987
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS