SG73G2BTTD1741D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD1741D
JLCPCB Part #
C6220796
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS