SG73G2BTTD16R5C
MFR.Part #
SG73G2BTTD16R5C
JLCPCB Part #
C5910773
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS