RN73R2ETTD3833A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3833A10
JLCPCB Part #
C3991035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS