SG73G2BTTD1072C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1072C
JLCPCB Part #
C6295368
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS