RK73H2ETTD2200F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2200F
JLCPCB Part #
C516154
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS