SG73G2ATTD8450D
MFR.Part #
SG73G2ATTD8450D
JLCPCB Part #
C6481880
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS