SG73G2ATTD6982D
MFR.Part #
SG73G2ATTD6982D
JLCPCB Part #
C5910695
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS