RN731JTTD17R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD17R4F50
JLCPCB Part #
C4037506
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS