SG73G2ATTD53R6D
MFR.Part #
SG73G2ATTD53R6D
JLCPCB Part #
C6220700
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS