P0805E2150BNT
MFR.Part #
P0805E2150BNT
JLCPCB Part #
C4159843
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS