SG73G2ATTD4121D
MFR.Part #
SG73G2ATTD4121D
JLCPCB Part #
C6295323
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS