SG73P1JTTD9530D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD9530D
JLCPCB Part #
C3984355
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS