RN73H2BTTD9420F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9420F10
JLCPCB Part #
C2558885
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS