RK73B3ATTE115J
MFR.Part #
RK73B3ATTE115J
JLCPCB Part #
C2580354
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS