SG73G2ATTD26R1C
MFR.Part #
SG73G2ATTD26R1C
JLCPCB Part #
C5910601
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS