RN732ATTD4991B10
MFR.Part #
RN732ATTD4991B10
JLCPCB Part #
C4238115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS