SG73G2ATTD2260D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2260D
JLCPCB Part #
C7076843
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS