RN73H1JTTD2740D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2740D50
JLCPCB Part #
C4260583
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS