RK73H1JTTD3302F
MFR.Part #
RK73H1JTTD3302F
JLCPCB Part #
C160040
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS