RN732ATTD6200F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6200F25
JLCPCB Part #
C4344374
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS