RN73H2ETTD1840F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1840F100
JLCPCB Part #
C4169928
Description
184Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS