RN732ATTD1420A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1420A10
JLCPCB Part #
C4036200
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS