SG73G1JTTD69R8C
MFR.Part #
SG73G1JTTD69R8C
JLCPCB Part #
C6673072
Description
-55℃~+155℃ 333mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS