RN732BTTD7963F25
MFR.Part #
RN732BTTD7963F25
JLCPCB Part #
C6407538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 796kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS