SG73G1JTTD4992D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4992D
JLCPCB Part #
C7359204
Description
-55℃~+155℃ 333mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS