SG73G1JTTD3742C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3742C
JLCPCB Part #
C5893588
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS