SG73G1JTTD30R1C
MFR.Part #
SG73G1JTTD30R1C
JLCPCB Part #
C5750173
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS