RN73H1JTTD5360B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5360B10
JLCPCB Part #
C3972942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS