SG73P1JTTD751G
MFR.Part #
SG73P1JTTD751G
JLCPCB Part #
C4330830
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS