SG73G1JTTD2940D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2940D
JLCPCB Part #
C7311056
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS