RN73H1JTTD9423F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9423F25
JLCPCB Part #
C4309708
Description
100mW 942kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS