SG73G1JTTD27R4D
MFR.Part #
SG73G1JTTD27R4D
JLCPCB Part #
C6220429
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS