SG73G1JTTD25R5D
MFR.Part #
SG73G1JTTD25R5D
JLCPCB Part #
C6481553
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS