SG73G1JTTD1300C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1300C
JLCPCB Part #
C7359067
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS