SG733ATTE104K
MFR.Part #
SG733ATTE104K
JLCPCB Part #
C4265806
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS