SG732HTTE152M
MFR.Part #
SG732HTTE152M
JLCPCB Part #
C4177917
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS